Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

İlkbaharda Mücevher Önerileri


Mücevherin sonsuz yolculuğunda uğradığı birçok sanat akımı ve moda akımı bulunuyor. Her yıl birbirinden muhteşem tasarımlara sahip mücevher trendleri bu yıl da baharın gelmesiyle beraber mücevher severlerin beğenisine sunuldu. 2021 yılını kasıp kavuracak mücevher trendlerini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Zincirler

2020 yılının son aylarında popülerliğini arttıran zincirler bu yıl da tüm ilgiyi üzerine çekecek. Kolyelerin olmazsa olmazı altın zincirlerin daha büyük boyutlarda kullanımı popüler hale gelmiş durumda. Sarı altın ve beyaz altının birbirine geçtiği zincir modelleriyle, farklı değerli metallerin bir arada kullanıldığı mücevher trendlerini yakalayabilirsiniz. Koçak’ın birbirinden şık, sarı altın zincir modelleriyle üstelik yüksek stoklarla sizleri karşılıyor.

İnciler

En eski mücevherlerden biri olan inci takılar, 2021 yılındaki mücevher trendlerinde de yerini alıyor. Özellikle küpe tasarımlarının büyük boyutlarda trendlerde yer almasıyla beraber tüm değerli taş ve metallerin doğal bir görünümle kullanılması popüler hale geldi. Sarı altın ve incinin beraber kullanıldığı sallantılı inci küpeler tüm gözleri üzerinize çekebilir. Büyük boyutlarda takı kullanımının artmasıyla beraber inci takılarda doğal görünümlü tasarımlara yer veriliyor.

Sallantılı ve Renkli Küpeler

Devasa büyüklüklerde, farklı değerli metallerle, renkli değerli taşlarla, uzun zincirlerle… Omuzlara kadar inen sallantılı küpe modelleri 2020’nin sonlarına doğru mücevher trendlerinde yerini almıştı. 2021 yılında bahar ayına girmemizle beraber birçok renkli sallantılı küpe tasarımı tekrar trendlerde yerini almaya başladı. Özellikle evden çalışma döneminde, zoom toplantılarında şık görünmenizi sağlayacak önemli şeylerden biri de takılardır. Büyük küpeler ile görünümünüzü zenginleştirebilirsiniz.

Tek Küpe Trendi

Omuza kadar inen sallantılı tek küpeler, 2021 yılının en sürükleyici trendlerinden biri olacak gibi gözüküyor. Olabildiğince çeşitli tasarımlara yer verilen sallantılı ve zengin küpelerle stilinizi belirleyebilirsiniz.

Aksesuar Şeklinde Kolye

Ayakkabı, çanta, şapka, müzik aletleri, at nalı gibi birçok farklı nesnenin boyut olarak küçültülüp charm olarak kullanılması 2021 yılının en bilindik trendlerinden oldu. Özellikle sarı altın ve kalın zincirlerle beraber kullanılan bu aksesuar charmlı kolyeler mücevher trendlerine bambaşka bir çerçeve açıyor. Bu farklı tasarıma sahip mücevherlerin etkisi giyim modasını da aynı ölçüde etkiledi. Modern ve antika stilinin birleşmesiyle beraber moda dünyasında bu zamana kadar görülmemiş stiller ortaya çıktı.

Katmanlı Kolyeler

Birbirlerinin devamı gibi görünen katmanlı kolye modelleri özellikle minimalizm seven mücevher tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir mücevher trendi olarak karşımıza çıkıyor. Sarı altından yapılan tasarımlarla birlikte yine uç kısımlarında minimal simgelerin ya da incilerin yer aldığı katmanlı kolyeler karşımıza çıkıyor.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı