Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Tema - Koleksiyon

Ürün Tipi

Maden Rengi

Fiyat Aralığı

2120 7500

24 adet ürün bulunmuştur.

Altın Kolye Uçları

Birçok kadın, kıyafetlerini daha da şıklaştırmak için aksesuar kullanmaktadır. Bu aksesuarlardan birisi de zincirli kolyelere takılan altın kolye uçlarıdır. Altın kolye ucu modellerini isterseniz gündüz isterseniz de gece giydiğiniz kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Böylelikle yaptığınız kombinlerde kendi stilinizi yansıtabileceksiniz. Koçak markası her bütçeye uygun olacak şekilde altın kolye ucu modelleri tasarlamıştır. Bu sayede kendinize en uygun olan modeli kolaylıkla bulabileceksiniz.

Gündüz Kombinlerinde Altın Kolye Uçları ile Tarzınızı Yansıtın

Her stile uyum sağlayan altın kolye uçları ile her kadın kendi tarzını ortaya çıkarabilecektir. İşe giderken giyilen desenli elbiseleri kare altın kolye ucu modelleri ile daha da şıklaştırabilirsiniz. Eğer desensiz elbiseler giyiyorsanız büyük altın kolye ucu modellerinden birisini tercih edebilirsiniz. Bu sayede bütün ilgiyi altın kolye ucuna çekebileceksiniz. Klasik bir tarz sahipseniz kombinlerinizi ay yıldız altın kolye ucu modelleri ile taçlandırabilirsiniz. Böylelikle kendi değerlerinizi kıyafetlerinizde yansıtabileceksiniz. Gündüz dışarıya çıkarken spor tarzda yapacağınız kombinlerin dikkat çekmesi için sevdiğiniz figürlerden oluşan altın kolye uçlarından birisini tercih edebilirsiniz. Sonbaharda yaprak modellerini, yaz aylarında çapa figürünü, ilkbaharda kelebek modellerinden herhangi birisini seçerek mevsimin özelliklerini boynunuzda taşıyabilirsiniz. Bu kolye uçlarını küçük küpeler veya bir bileklik ile de kombinleyebilirsiniz. Altın, genellikle her renge uyum sağladığı için çoğu kıyafetiniz ile bir bütünlük oluşturacaktır. Koçak markası her tarza uygun olacak biçimde birçok modeli piyasaya sunmuştur. Bu sayede kullanıcı gündüz yapacağı kombinlerinin içerisinde kendisini daha mutlu hissedecektir.

Gece Kombinlerinde Altın Kolye Uçları

Gece gidilen özel davetlerde giyilen kıyafetleri taşlı altın kolye uçları ile zarif bir hale getirebilirsiniz. Taşlı altın kolye uçlarından birisi de baget kesim yöntemi ile tasarlanmıştır. Baget kesim altın kolye ucu modelleri romantik ve klasik tarza sahip kadınları daha şıklaştıracaktır. Baget kesime sahip olan kolye uçları gece davetlerinde aydınlatılan ortamda prizmatik bir yansıma oluşturacaktır. Böylelikle davette bulunanların sizi fark etme olasılığı yüksektir. Bu kolye uçlarının çevresi genellikle küçük taşlar ile çevrilip olup ortasında dikdörtgen formunda baget kesim değerli bir taş bulunmaktadır. Altının zarafeti ile birleşen baget kesim kolye uçları asil bir görüntü elde etmenize yardımcı olacaktır. Baget kesim altın kolye uçlarının bakımını yaparken kimyasal madde kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aksi halde baget kesimde kullanılan değerli taş matlaşacaktır. Değerli taşın ışıltısını korumak için temiz ve saf su kullanılarak bakımı yapılmalıdır. Koçak markası modern ve şık tasarımları ile kullanıcıların istediğine uygun olan modelleri tasarlamaktadır. Koçak markasında bulunan altın kolye uçları el yapımı olduğu için yapılan sanatı boynunuzda taşıyacaksınız. Altın kolye ucu fiyatları yapılan tasarımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Koçak markasının tasarımları ile gecenin en şık kadınlarından birisi olabilirsiniz.

Altın Harf Kolye Ucu ile Özel Kombinler

Kendinizin veya sevdiğiniz bir kişinin isminin baş harfini boynuzunda taşıyarak kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.  Aynı zamanda bu kolye ucunu sevdiğiniz kişilere de hediye edebilirisiniz. Böylelikle sevdiğiniz kişi sizin veya kendi isminin baş harfini boynunda taşıyarak anılarınızı ölümsüzleştirecektir. Her yaşa uygun olan harf altın kolye ucu modelleri ile tarzınıza kişisel bir dokunuş yapabilirsiniz. Altın harf kolye modellerinde birçok kesim ve ürün seçeneği bulunduğu için kullanıcı istediği ürünü kolaylıkla bulabilecektir. E harfi altın kolye ucu modellerini isminde E harfi olan sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. A harfi altın kolye ucu seçenekleri de aynı amaca hizmet eder. Aynı zamanda tüm harflerin birbirinden güzel formları mevcuttur. D harfi kolye ucu, M harfi altın kolye ucu ve B harfi altın kolye ucu ve diğer harf modelleri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Bazı altın harf kolye uçları değerli taşlardan, bazı modeller ise vintage tarzında ve bazıları da sade altından olacak şekilde üretmektedir. Bu sayede kullanıcı kendi tarzına en çok yakışacak kolye ucunu rahatlıkla bulabilecektir. Bu kolye uçlarını isterseniz altın yüzük ve piercingler ile isterseniz de ince zincirli altın bir kolye ile kombinleyerek daha da ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer odak noktasının altın harf kolye ucunda olmasını istiyorsanız düz bir tişört veya kazak ile kombinleyebilirsiniz.  Vintage tarza sahip bir kıyafeti vintage model kolye ucu ile kombinleyerek eski dönemi günümüze uyarlayabilirsiniz.

Kalpli Altın Kolye Ucu Modelleri

Birçok kişi duygularını ifade ederken kalp figüründen yararlanmaktadır. Sadakat, sevgi ve özveriyi temsil eden kalp sembolü ile kişi en temiz ve en saf duygularını sevdiğine göstermektedir. Doğum günlerinde arkadaşınıza, sevgililer gününde sevdiğinize, evlilik yıldönümünde eşinize ve anneler gününde annenize kalpli altın kolye ucu hediye edebilirisiniz. Böylelikle ona olan sevginizi ifade edebileceksiniz. Bazı kalpli altın ucu modelleri kapaklı olduğu için isterseniz sevdiğiniz bir kişi fotoğrafını da kapağın içindeki yere koyabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz her an kolye ucunun kapağını açarak onun fotoğrafına bakabilir ve onu her an yanınızda hissedebilirsiniz. Aynı zamanda altın zincire isterseniz iki veya daha fazla kolye ucu takabilirsiniz. Kalpli ve sevdiğiniz kişinin baş harfinden oluşan harfli kolye ucunu aynı anda boynunuza takarak kombinleyebilirsiniz. Bazı modellerde sadece altın bulunurken bazıları da çeşitli taşlar işlenmiştir. Aynı zamanda altın elementinin sağlık açısından da birçok yararı bulunmaktadır. Bunlardan ilki, kan dolaşımını iyileştirerek vücudun her yerine oksijen girmesini sağlamaktır. Eğer herhangi bir kalp hastalığınız varsa kalbi kuvvetlendirme olasılığına sahiptir. Altın kolye ucu satın alırken dikkat edilmesi gereken bir durum ise ürünün sertifikası olup olmadığıdır. Koçak markası sertifikalı ürünler piyasaya sunduğu için gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Bazı Altın Kolye Uçlarının Anlamları

Birçok kişi altın kolye ucunda bulunan sembolün anlamına göre seçmektedir. Bu sembollerden birisi de sonsuzluk işaretidir. Yan yatmış sekiz görüntüsüne sahip olan sonsuzluk sembolü, hiç bitmeyen bir dostluğu, erkek ve kadın arasındaki birliği, mükemmeliyeti ve düalizmi temsil etmektedir. Sonsuzluk kolyesini isterseniz dostunuza isterseniz de sevdiğiniz kişiye hediye alarak ona karşı beslediğiniz duyguları gösterebilirsiniz. Anlam olarak tercih edilen bir diğer altın kolye ucu ise dört yapraklı yoncadır. Bazı kişiler tarafından her bir yaprağın farklı bir anlamı olduğuna inanılmaktadır. Kimisine göre bu yapraklar, sağlık, sevgi, şöhret ve serveti temsil ederken; kimisine göre ise inanç, sevgi, umut ve şansı temsil etmektedir. Dört yapraklı yonca doğada çok az bulunduğu için bu sembol aynı zamanda kişiyi kötülüklerden de koruduğuna inanılır. Bazı altın kolye uçlarında zirkon taşı kullanılmaktadır. Doğal bir taş olan zirkonun birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan ilki zirkon taşını takan kişinin hafızasını ve zihnini güçlendirmektir. Aynı zamanda bazı hastalıkların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Kişinin kapalı olan çakralarını açarak onu ruhsal ve fiziksel olarak zinde olmasını sağlar. Eğer duygusal olarak duygularınızda dalgalanmalar mevcutsa zirkon taşı ile yapılmış altın kolye uçlarından birisini satın alabilirsiniz. Zirkon taşının sakinleştirici etkisi ile stresli olma olasılığınız daha azdır. Koçak markası her kullanıcının isteklerine uygun olacak şekilde 14 ayar altın kolye ucu tasarlamaktadır. Ürün sayfasını inceleyerek ister taşlı isterseniz de sadece altından yapılmış kolye uçlarını inceleyebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı