Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Günlük Hayatta Pırlanta Tercihi


 

Kadınlar günün her anında şık görünmek ister. Hayallerini süsleyen pırlantaların ışıltısı ve göz alıcılığının büyüsü hiç kaybolmasın ister. Gün içerisindeki sade bir görünüm hâkim olsa da şık görünmemek için hiçbir sebep yoktur.
Kıyafet seçimi, makyaj seçimi, saç rengi ve gün içerisindeki hava durumu bile takı seçiminizde etkili olacaktır. Seçeceğiniz yüzük kesiminin uzun olması parmaklarınızın uzun görünmesini sağlar. Yüz bölgesine yakın kullanabileceğiniz küpe, kolye gibi takıların seçimi çok önemlidir. Daha mütevazi ortamlarda seçeceğiniz çok ışıltılı yüzük ve kolyeler uygun olmayacaktır. İnce halkalı bir pırlanta küpe modeli ve ince zincirli, küçük bir charma sahip pırlanta kolye daha uygun olabilir. Soğuk havalarda giyiminize göre kolye seçiminize daha dikkat etmelisiniz. Günlük hayatta daha kısa zincirli pırlanta kolyeler tercih etmeniz daha yararlı olacaktır.

 

Günlük Hayatta Pırlanta Yüzük Seçimi

Sade bir görünüme sahip olan tektaş pırlanta yüzükler, günlük hayatta en çok tercih edilen modeldir. Nişanlı ve evli kadınların kullandığı tektaş yüzükler sade görünümün yanında şık bir görünüme de sahiptir.

 

Pırlanta Kolye

Tektaş pırlanta yüzükler gibi Tektaş pırlanta kolyeler de altın zincir rengiyle sade ve şık bir görünümle günlük hayatta tercih edilebilir. Birçok fantezi pırlanta kolye modeli de sade olması itibariyle günlük hayatta kadınlar tarafından sıkça kullanılmaktadır.

 

Pırlanta Bileklik

İnce zincirlere sahip olan pırlanta bileklik modelleri daima zarif ve şık görüntüleriyle günlük hayatta en çok tercih edilen takılar olmuştur. Özellikle bir fantezi pırlanta bileklikler birçok kişiselleştirilmiş modele sahiptir. Bu da kadınların hayallerindeki pırlanta bileklikleri seçmesi için önlerinde birçok seçenek olmasını sağlıyor.
Rose, sarı altın ve gümüş renkleriyle saatlerle muhteşem kombinler yapılabilir. Renkli taşların da rahatlıkla kullanılabildiği pırlanta bileklik modelleri kadınların kurtarıcı aksesuarı haline gelmiştir.

 

Pırlanta Küpe

Karat büyüklüğüne orantılı olarak sadelik ve şıklık kazanan Tektaş pırlanta küpeler, unisex bir kullanım için uygundur. Küçük karata sahip olmasına rağmen ışıltısıyla dikkatleri üzerine çeker.

Pırlanta yüzüklere benzer bir montür sistemine sahip olmasıyla bilinen tektaş pırlanta küpeler sadeliği beraberinde getirir. Bu yüzden günlük kullanım alanı bir hayli geniştir.

 

Günlük Hayatta Pırlanta Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şık görünümünün yanı sıra pırlanta takıları kullanırken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Öncelikle eğer takılarınızı çıkartmanızı gerektirecek bir durum olur ise pırlantanızı koyacağınız yerin sert bir yüzey olmamasına dikkat etmelisiniz. Pırlantanızda oluşabilecek derin çizikler görünümündeki parlaklığının ve ihtişamının kaybolmasına sebep olacaktır. Pırlanta takılarınızı kendi kutularında saklamak bu sorunun yaşanmasına engel olacaktır. Maddi değere sahip olan değerli pırlantalarınızın kaybolmasının ve çalınmasının önüne geçmek için sadece sizin ulaşabileceğiniz yerlerde muhafaza etmeniz daha iyi olacaktır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı