Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Bilekteki Baget Pırlantalar

Her tarza her kombine çok yakışan tasarımlarıyla günümüzün vazgeçilmez takısı; baget pırlanta bileklikler

İnce, uzun veya dikdörtgen şeklinde kesilmiş elmasların şıklıkla buluştuğu baget kesim bileklikler genellikle kare şeklinde olsa da yaygın kullanımı dikdörtgen şeklindedir. Ayrıca baget kesim pırlantalar ünlü Emerald ve Asscher kesimleriyle aynı model olarak sınıflandırılmaktadır. Yuvarlak kesim elmaslara göre daha az ışıltı ve parlaklığa sahip olsalar da daha düz kesimlerle tasarlandıkları için diğer elmaslara göre boyut olarak daha büyük görünürler. Bu nedenle bileklerde ön plana çırak göz kamaştırıcı tasarımlara dönüşürler…

Siz de bulunduğunuz her ortamda şıklığınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız baget pırlanta bileklikleri mutlaka tercih etmelisiniz. Özellikle elmas ile süslenen ve gösterişli bir yapıya bürünen bileklikleri günlük veya özel anlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Baget Pırlanta Bileklik Tercihiniz Nasıl Olmalı?

Baget pırlanta bileklikleri satın almadan önce bir ön bilgiye sahip olmanız, doğru seçim yapmanızda etkili olacaktır. Farklı bütçeler için birçok modele sahip olan baget pırlanta bilekliler altın sarısı veya rose gibi modern çizgilerle bütünleşmiş ve renkli pırlanta taşlarla süslenmiş tasarımlara sahiptir. Bu nedenle birçok alternatife sahip baget pırlanta bilekliklerden tarzınıza ve bütçenize en uygun modeli bulmak da daha kolaydır.

Baget pırlanta bileklikler diğer pırlanta modelleri içerisinde özel veya gündelik hayatta tercih edilebilecek veya yıldönümü, mezuniyet gibi anlara hediye edilebilecek değerli tasarımlardır. Baget pırlanta bileklik seçiminizde uzun ve ince bir yapılı tasarımları tercih etmeniz kullanım açısından size kolaylık sağlarken bileğinizde de gösterişli bir yapıya bürünür.

Bileklik ile simetrik bir şekilde bir araya gelen baget kesim taşların dış etmenler karşısında hasar görme olasılığı daha azdır. Daha kalın tasarıma sahip beyaz altın metallerine gömülen modellerde ise bu olasılık daha azdır.

Günlük hayatta kullanılacak bir baget bileklik düşünüyor ve karar veremiyorsanız, bu tercihi daha ince bir bant tasarımına sahip ve çok fazla baget kesim elmasın yer almadığı modellerden yana da yapabilirsiniz. Aynı zamanda özel günler için eşinize, kızınıza veya arkadaşınız hediye etmeyi düşündüğünüz baget pırlanta bileklik seçimini zarif ve sarı altın gibi bir modele yöneltebilirsiniz.

En Özel Anlarda Baget Pırlanta Bileklik

Daha özel günler için alınabilecek bir model düşünüyorsanız, sarı altın veya rose üzerine yerleştirilmiş baget kesim pırlanta bileklik tercihini yapabilirsiniz. Baget kesim elmaslar sarı altın ve rose renkleri üzerinde daha göz önünde olacaktır. Daha kalın tasarıma sahip olan sarı altın ve rose renkli bantlı baget kesimli pırlanta bileklikler, orta yaşlar için daha uygun bir tercih olacaktır. Saat gibi aksesuarlarla birlikte de kullanılabilecek baget kesim pırlantalar kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabileceğiniz güzel bir seçim olacaktır.

Siz de eşsiz tasarımlara sahip şıklığıyla Koçak baget yüzüklerle tanışmak için kocak.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı