Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Baget Yüzükle Evlilik Teklif Edilir Mi ?


 

Hayatınızın en önemli anlarından birini gerçek kılmak için partnerinize evlilik teklifi etmeye karar verdiniz… Gerçekten sizi tebrik ederiz. :) Şimdi de evlilik teklifinizi unutulmaz kılacak ve partnerinizin bir ömür taşıyacağı yüzüğü seçmeniz gerekiyor. Bu elbette kolay bir şey değil ama doğru yüzüğü bulmak için bazen de farklılaşmak gerekebilir.
Günümüzde pırlanta modeller arasında oldukça sevilen ve popüler bir hale gelen baget yüzükleri mutlaka duymuş veya görmüşsünüzdür. Modern çizgileriyle ön plana çıkan baget yüzükler; pırlanta köşeli, uzun, dikdörtgen çubuk şeklinde yer alırlar. Peki günümüzde popüler olan baget yüzükler, tektaşın yerini alabilir mi veya baget yüzükle evlilik teklif edilir mi?

Bu sorunların cevabını “evet” olarak verebiliriz. Kadınlar tarafından zarif, şık ve modern olarak görülen baget yüzükler artık günümüzde evliliğin simgesi haline de dönüşmeye başlıyor. Tektaş modelleriyle tarzını yansıtamayan veya bütünleyemeyen çiftler, tüm evetlerini baget yüzükle taçlandırıyor. Peki baget yüzükleri daha yakından tanımaya ne dersiniz?

 

Sıra Dışı ve Farklı Baget Yüzükler

Normal tek taşlardan farklı bir kesime sahip olan baget, farklı bir görünüm arayanların tercih edebileceği bir seçenek haline geliyor. Günümüzde moda akımının nostaljiye doğru yönelmesi birçok sektörün de bu açıdan dönüşmesine sebep olmuştur. Daha köşeli ve keskin hatlara sahip tasarımların ilgi çekmesi, baget yüzüklerin de ilgileri üzerine çekmesinde etkili olmuştur.

 

 

Modanın Tarzı Baget Yüzükler

Baget kesimin, modanın getirdiği farklı zevklerle beraber daha çok tercih edilmeye başlandığını belirtmiştik. Beğenilerin yanı sıra baget kesimin, kıyafet modasıyla beraber uyum içerisinde kullanılabilmesi ve günlük hayat akışına uyum sağlamasından dolayı da tercih edilmektedir.

 

 

Baget Yüzükte Doğru Adres; kocak.com.tr

Eğer siz de evlilik teklifinize unutulmaz bir ışıltı katmak istiyorsanız kocak.com.tr’de yer alan baget yüzük modellerine göz atabilirsiniz.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı