Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Babalar Günü Hediyeleri Nasıl Seçilir ?


 

Hayatınız boyunca yanınızda olan, güveniyle sizi sımsıkı saran babalarınız için özel bir hediye arıyorsanız doğru yerdesiniz. Peki babanız için en uygun hediyenin ne olduğunu biliyor musunuz? İlk olarak hayatınızdaki ilk kahramanınız olan babanızın tarzını belirlemeye başlamalısınız.

Eğer babanız mesleğini çok seven ve çalışmaktan hiç sıkılmayan birisiyse gün boyu çok şık olması da gerekiyordur. Babanızın bileğine çok yakışacak bir bileklik onun şıklığına şıklık, karizmasına karizma katacaktır. Pırlanta ve altın seçenekleriyle hoş bir bilekliğin onun yüzünü güldüreceğine emin olabilirsiniz. Eğer babanız çeşit çeşit yüzükler takmayı seven biriyse, yine onun parmaklarına çok yakışacak yüzük alternatiflerini de değerlendirmenizi öneririz.

Uzun ömürlü ve ışıl ışıl parlayan bir yüzük, hem babanız için unutulmaz bir hediye olacak, hem de çok özel bir anı olarak hep parmağında kalacaktır. Günlük hayatta babanızın şıklığını taçlandırmak istiyorsanız bu yüzden onu özel yüzüklerle tanıştırmanın tam sırası! Babanız daha klasik ve geleneksel bir yaşam tarzına sahipse, onun eline yakışacak ve elinden düşmeyecek altın bir tesbih de güzel bir alternatif olacaktır.Eline her aldığında sizi hatırlatacak bu özel hediye, üstünden yıllar bile geçse hep babanızla kalacak; onunla beraber geçirdiğiniz özel anları yeniden yaşatacak bir obje olacak. Siz de babanız için özel hediyeler arıyorsanız, sayısız çeşit ve benzersiz şıklıktaki seçenekler Koçak’ta sizi bekliyor!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı