Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

AVM Konsepti

Nihai tüketicilerin alışveriş tercihlerinde yükselen trend olan alışveriş merkezleri son yıllarda ülkemizde de büyük bir ivme yakalamış her ilde, ilçede ve semtte tüketicinin alışveriş alışveriş adresi olmaya başlamıştır. Güvenli, konforlu, rahat alışverişin adresi olarak benimsenen alışveriş merkezleri ulusal ve uluslararası markaların tüketici ile buluşma noktası haline gelmiştir.   

Koçak, değişen tüketicitercihlerine ve isteklerine doğru karşılık verebilmek için ülke çapında çeşitli AVM’lerde konsept mağazacılığını sürdürmektedir. Bu sayede hem Koçak’ın zengin dünyasını son tüketiciyle buluşturmayı hem de imza attığı konsept tasarımlarla adından söz ettirmeyi de amaçlamaktadır.

Klasikleşen anlayışlardan uzakta cadde mağazacılığı ve geleneksel kuyumculuktan farklılaşan AVM mağazacılığı için ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesinde de farklı düşünmek  gerekmektedir. AVM mağazalarında ihtiyaç olan 14 ayar mücevher çeşidi ve pırlanta modellerinin miktarı ve oranı, AVM’nin bulunduğu lokasyona ve mağazanın büyüklüğüne göre genel merkez tarafından belirlenir. 22 ayar altın çeşidi bulundurup bulundurmamak bayi adayının isteğine göre belirlenir. Açılacak olan mağazanın dekorasyonu kurumsal bütünlüğe uygun olarak firmamızın anlaştığı mimar tarafından özenle projelendirilir ve başarıyla uygulama konulur. Özel olarak hazırlanan bu mağaza projesinin uygulama bedeli ise bayiye aittir.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı