Ücretsiz Sigortalı Kargo | Ömür Boyu Koçak Garantisi
Certified Diamond

Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Anneler Günü İçin Tercih Edilecek Takılar


Anneler, hiç şüphesiz ki hayatımızdaki en değerli varlıkların başında geliyor. Her fırsatta onlara karşı duyduğumuz sevgiyi hissettirirken, bazı özel günlerde bunu bazı hediyelerle daha da güçlendiriyoruz. İşte önümüzdeki günlerde bir yenisini kutlayacağımız Anneler Günü de bu özel günlerden birisi. Anneler Günü yaklaşırken “anneme ne hediye alacağım?” diyenlerin sayısı da artıyor. Eğer annenizin zevklerine yakından hakimseniz, bu sizin için çok zor bir soru olmayabilir ancak annenizin farklı zevkleri varsa hediye olarak neler alabileceğinize gelin birlikte göz atalım.


İsterseniz ilk olarak küpelerle başlayalım. Küpeler, göz kamaştırıcı birçok takı arasında kişilerin en önce göze çarpan takılarındandır. Altın, pırlanta, elmas gibi çeşitlere sahip olan küpeler her kadının en çok ilgi duyduğu aksesuarlardan birisidir. Özellikle ışıl ışıl parlayan taşlara sahip küpelerle siz de annenizin şıklığına şıklık katabilirsiniz. Baget, tektaş, halka, sade gibi çeşitlere sahip birbirinden farklı küpelere ise Koçak’ın zengin kataloğundan ulaşabilirsiniz.

Şık bir aksesuar dendiğinde akıllara ilk gelen takının kolye olduğunu söylememize gerek yok. Kolyeler, zarif boyunların en güzel tamamlayıcısı olma özelliği taşırken, her zevke uygun çeşitleriyle de Anneler Günü için de şık bir hediyedir. Siz annenizin tarzına en çok uyacak kolyeyi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız da sorun değil çünkü Koçak’ın zengin kolye koleksiyonu size mutlaka aradığınız cevabı verecektir.

Annenizin bileğinde eşsiz bir şıklık taşımasını ister misiniz? O zaman sizin adresiniz belli: Bileklik çeşitleri! Bileklikler, ana takı olmanın ötesinde diğer takıları tamamlama açısından çok daha özel bir yere sahiptir. Şıklığıyla gözleri üzerine toplayacak olan bileklikler; su yolu, pırlanta baget, şahmeran, halhal gibi çeşitleriyle Koçak’ta sizi ve annenizi bekliyor!

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı
E-Bültene Abone Ol
E-Bültene Abone Ol

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Fırsatları Kaçırma
Fırsatları Kaçırma

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.