Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Vitrin Konsepti

Koçak mağazalarının tümü kültürel değerlerin çağdaş ve yenilikçi değerlerin buluştuğu ortak bir yapı sergilemektedir. Altın ve pırlantanın ihtişamını müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak sunan Koçak, mağazalarında modern minimalist mimari tarzı uygulamaktadır. Mağaza içi dekorasyonunda ve vitrin düzenlemelerinde en önemli nokta ürünlerin en doğru ve en göz alıcı şekilde sergilenmesidir.

Doğru materyallerin homojen şekilde kullanılması da mimari tasarımda fonksiyon ve estetik bütünlüğü sağlamaktadır. Mağazaların vitrinlerinde farklı ürün gruplarının ve koleksiyonlarının sergilenmesinde kullanılan malzemeler tasarıma uygun seçilmektedir.Yine aynı şekilde vitrinlerde yer alan “Altın ve Pırlanta” ürünlerinin göz alıcı gözükmesi için ışık seçimine dikkat edilmektedir. Ayrıca, hem mağazanın bütünlüğüne uygun hemde Koçak kurumsalını temsil edilecek görseller firma tarafından yaptırılıp mağazalara verilmektedir.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı