Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Ticari İletişim Metni

FRV Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi (Şirket) kendisiyle paylaşılan cep telefonu numarası ve/veya elektronik posta adresi dâhil iletişim bilgileri üzerinden Şirket tarafından yürütülen tanıtımlar, reklâm, anketler, araştırmalar, randevu hizmetleri ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamalarını sunmak, bunlar hakkında bilgi vermek dâhil olmak üzere türlü amaçla sizinle SMS, aplikasyonlar, çağrı merkezi, e-posta gönderimleri, bülten gönderimleri, anlık bildirimler ve sosyal medya üzerinden sizinle iletişime geçebilir.

Şirket’in sizinle bu kapsamda iletişime geçmesini artık istememeniz halinde, Şirket’e ait online@kocak.com.tr e-posta adresi üzerinden Şirket ile iletişime geçerek her zaman ticari elektronik ileti almayı reddetme imkânını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Reddetme hakkının kullanılmış olması, Şirket’in tabi olduğu ilgili mevzuat hükümlerine göre gönderilmesi zorunlu veya gerekli bildirimlerin yapılmasına engel teşkil etmez.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı