Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Stilinize Göre Pırlanta Seçimi


 

Her kadının hayal ettiği bir pırlanta mutlaka vardır… Ve hayal ettiği bu pırlantaya ulaşarak onu ömür boyu taşımak. Pırlantanın sizin için anlamı bu kadar fazlayken seçim sırasında sadece pırlantanın görünüşüne bakmak yeterli olmayacaktır. Bu nedenle pırlantanın renginden kesimine, berraklığından ölçüsüne kadar birçok seçeneğin yanı sıra stilleriyle birbirinden farklılaşan pırlanta modelleri arasından sizi en iyi yansıtacak modelleri bulmalısınız.
İşte, kişiliğinize uygun doğru parçaları bulmak için size yardımcı olabilecek ve ruhunuzu yansıtacak pırlanta yüzük stilleri;

Geleneksel ve Zarif

Stilinize en uygun pırlantaları bulmak her zaman kolay değildir. Eğer siz de zarif çizgilerden hoşlanıyor ve klasik modellerle kendinizi yansıtıyorsanız stiliniz için eşsiz parçalar bulmaya hazır olun. Özellikle zamansızlık ve zariflik özelliğiyle ortaya çıkan solitaire model pırlantalar tam sizin stilinizi yansıtacaktır. Solitaire model pırlantalar özellikle evlenme teklifleri için veya özel gün hediyeleri için de en çok tercih edilen pırlantalar arasından yer almaktadır. Bununla birlikte stilinizi tamamlayan doğru parçaları keşfetmek için kocak.com.tr’ye giriş yapmanızı tavsiye ederiz.

Şık ve Kullanışlı

Eğer tarzınızla ihtişamlı olmayı, göz kamaştırmayı ve ilgi çekmeyi seviyorsanız pırlanta seçiminizle harikalar yaratabilirsiniz. Stilinizi yansıtacak takı modellerini seçerken; tercih ettiğiniz modellerde pırlantanın yüksek karatta olduğu ve yüksekte durduğu, takının daha ihtişamlı hale getirmek için ortadaki pırlantanın küçük pırlantalarla çevrelendiği modelleri tercih edebilirsiniz. Stilinizi tam da yansıtan modellere göz atma isterseniz kocak.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Açık Hava ve Doğayı Sevenler için

Yeni yerler keşfetmeye, hareket etmeye, doğanın tüm güzelliklerine meraklı birisi misiniz? O zaman stilinizi yansıtacak modelleri seçerken tarzınızdan da ödün vermeyin. Stilinize uyum sağlayacak pırlanta seçiminde minimal çizgiler; yaprak, sarmaşık ve çiçek gibi doğa motifli pırlanta modellerini tercih edebilirisiniz. Ayrıca pırlanta seçiminizde içerisindeki elması daha alçak tutan modellere yönelebilirsiniz.

Romantik ve Klasik

Klasik ama romantik misiniz?
O zaman içinde birçok ince deseni barındıran ve aynı zamanda da zarif bir banda sahip pırlantalar ilginizi çekecektir. Küpeden kolyeye, yüzükten bilekliğe kadar olan tercihlerinizde otantik bir tasarıma sahip modellerde seçebilirsiniz. Bu tarz modeller hem sizi şık hem de romantik gösterecektir.

Modern ve Çağdaş

Modern ve çağdaş bir stile daha çok ilgi duyuyorsanız, seçeceğiniz pırlanta modellerinde klasik çizgilerden uzak durmanız gerekecektir. Bu tarz tasarımlar için minimal çizgilerle süslenen, elması sarmalayan, iki farklı uca sahip modeller tam olarak sizi yansıtacaktır.

Siz de stilinizi yansıtacak modelleri benzersiz fiyatlara sunan bir yer arıyorsanız, kocak.com.tr’yi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı