Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Evlilik Yıl Dönümü için Pırlanta Önerileri

Yıldönümünüz yaklaşıyor ve gösterişli bir elmas almayı düşünüyorsanız. Muhteşem bir fikir! Birbirinden farklı, ışıl ışıl pırlanta takı seçenekleriyle bu konuda hiç zorlanmayacağınıza emin olabilirsiniz. Farklı bütçelere uygun, yüzlerce seçeneğin bulunduğu birçok pırlanta modeline web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Birçok seçenek arasından hangi pırlantayı seçeceğinize karar veremiyorsanız, size yardımcı olacak tüyolar vereceğiz;

Takı Tarzı

Eşinizin gün içerisinde veya özel günlerde en çok hangi takıları tercih ettiği anlamak için eski takılarına göz gezdirerek başlayabilirsiniz.

•    Minimalist pırlantalar her zaman kurtarıcı olur.
•    Gündüz kullanımları için daha mütevazi ince tasarımları, gece kullanımları için ise daha gösterişli parlak modelleri tercih edebilirsiniz.

Yaşam Tarzı

Bir kadının yaşam tarzı onun hakkında birçok bilgiye sahip olmanıza olanak tanır. Nasıl bir işle uğraşıyor, çocukları var mı, günlük hayatında ilgilendiği hobileri var mı? Bu özellikler yıldönümünde eşinize seçeceğiniz pırlanta için büyük kolaylık sağlayacaktır.

•    Küçük çocukları olan bir annenin, günlük hayatında birçok el işi yapması kaçınılmazdır. Satın almayı düşündüğünüz pırlanta günlük hayat kullanımı için kullanışlı olmak zorundadır. Aksi taktirde aşırı kullanımdan dolayı pırlantada sürtünmeler ve kimyasallardan dolayı birçok hasar oluşabilir.

•    Toplum içinde ön planda olmayı gerektiren bazı meslekler için gösterişli pırlanta seçimi daha uygun olacaktır. Doktor, hemşire ve benzeri meslekler için yüzükten ziyade küpe ve kolye gibi takıların tercih edilmesi daha uygundur.

Genel olarak yaşam tarzını bildiğiniz eşinize yıldönümü için almayı düşündüğünüz pırlanta seçiminde pek zorlanmayacaksınızdır.

Mücevher Kutusu

Eşinize aldığınız pırlantayı özel yıldönümü akşamında güzel bir mücevher kutusu ile vermeniz düşündüğünüzden daha güzel bir ortamı oluşturacaktır. Özel olarak seçtiğiniz pırlantaların dış etkenlerden de korunabilmesi ve parlaklığını yitirmemesi adına mücevher kutusu tercihiniz doğru bir hamle olacaktır.

Elmas bir küpe tercihi yaparak günlük hayatta ve özel günlerde kullanılabilecek minimal bir yıldönümü hediyesiyle eşinizi mutlu edebilirsiniz. Koçak Rose çember detaylı pırlanta küpe, yıldönümünüzde eşinize armağan edebileceğiniz minimal bir takı olabilir.

Zarifliğiyle büyüleyen, elmas detaylı halka küpeler de yıldönümlerinde ve diğer özel günler de eşinize verebileceğiniz güzel bir seçim olabilir. Özellikle platin ve gümüş renkli halka pırlanta küpeler zarif görüntüsünün yanında ışıl ışıl bir görünüm kazandıracaktır.

Nişan yüzüğünün, günlük hayatta kullanım zorluğunu tamtur rose bir yüzükle yok edebilirsiniz. Daha zarif ama parlak görüntüsüyle gözleri alacaktır.

Zarif ve ışıltılı görüntüsüyle küçük bir kolye tercihi yıldönümü için tercih edebileceğiniz muhteşem seçimlerden biri olacaktır. Eşinize uygun olan pırlantayı seçmek için gösterdiğiniz özenin ve uğraşın karşında alacağınız sevgi göstergesi ve mutluluk isteyebileceğiniz tek şeydir.

Siz de anınızda en özel hediyeyi bulmak için kocak.com.tr’ye uğramayı unutmayın.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı