Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı
Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak Blog

Burcunuzu Yansıtan Mücevher Önerileri

 

Kişiliğimizi ve özgünlüğümüzü yansıtan burçlarımız, sitilimizi oluştururken de bize yardımcı olurlar. Çünkü burçlarımızın da benimsediği kendine özgü tarzları ve karakteristik özellikleri vardır ve bu çoğu zaman bizim beğenilerimize de etki eder. Örneğin bazı burçların karakteristik özelliğinde sadelik, yalınlık varken bazı burçların karakterinde ise tam dersi gösteriş mevcuttur. Bu noktada mücevher seçimimizi yaparken de burç özelliklerimizi göz ardı etmememizde fayda vardır. Gelin burcunuzu ve burcunuzun yansıttığı mücevher tarzını birlikte öğrenelim.

 


 

 

Koç Burcu Kadını ve Mücevherler

Ateş grubunda olan koç kadını, iddialı olmayı her zaman sevmiştir. Tüm zaman dilimlerinde de dikkat çekmeyi mutlaka başarırlar. Kırmızı, siyah ve beyaz renklerin içinde muhteşem görünür ve pahalı, kaliteli aksesuarları çok severler. Bu nedenle koç burcu kadınları mücevher seçiminde göze hitap eden ve daha şık parçalar tercih edebiliriler. 

 

 

Boğa Burcu Kadını ve Mücevherler

Hem şık hem de rahat kıyafetler tercih eden boğa kadınları, kaliteden asla ödün vermezler. Her zaman zevkli ve yerli yerinde giyinmeyi severler. Bu nedenle boğa burcu kadınları mücevher tercihini yüksek karatlı, gösterişli pırlantalardan ve saatlerden yana kullanabilirler.

 

 

 

İkizler Burcu Kadını ve Mücevherler

İkizler burcu kadınları kıyafetinde en çok rahatlığı arar. Bunu da tarzlarına en iyi şekilde yansıtmayı başarırlar. Değişik eldivenler, bileklikler ve yüzükler vazgeçilmez aksesuarları arasında yer almaktadır. Bu nedenle daha geometrik ve modern çizgilerle desteklenen tasarımları tercih edebilirler.

 


 

 

Aslan Burcu Kadını ve Mücevherler

Odak noktası olmayı çok seven aslan burcu kadınları, özellikle kendilerini şımartmayı çok severler. Bu yüzden de kendilerine sık sık pahalı mücevherler alabilirler. Bu nedenle pırlantalar, yakutlar ve zümrütler tam onların stilini ve tarzını yansıtan mücevherlerdir.

 

 


 

 

Başak Burcu Kadını ve Mücevherler

Titizlik konusunda çok hassas olan başak burcu kadınları, muntazam ve zariftir. Bu nedenle gösterişten uzak daha düz ve klasik takılar takmayı tercih ederler. Seçim yapacağı mücevherlerde de daha klasik ve sadece modellere yönelebilirler.

 

 

 

Terazi Burcu Kadını ve Mücevherler

Moda ve tarz konusunda doğuştan yetenekli olan terazi burcu kadınları, alışveriş yapmayı çok severler. Her daim şık ve zarif olan terazi burcu kadınları fantezi pırlantalar ve tasarım yüzükleri çok severler. Bu nedenle terazi burcu kadınları sıradanlığın dışında daha modern ve ayrıntılı çizgilerle bürünen mücevherleri tercih edebilirler.

 

 

 

Akrep Burcu Kadını ve Mücevherler

Gizemli görünmeyi seven akrep burcu kadınının ne giyeceğini tahmin etmek gerçekten çok zor olabilir. Bununla birlikte kıyafetlerinde gizemli ve tutkulu olmayı da çok severler. Takı ve mücevher seçiminde ise daha gösterişli modeller dikkatleri çekmektedir. Özellikle fiyat olarak daha ekonomik ama gösterişi yüksek takılar vazgeçilmezleri olabilmektedir.

 

 

 

Yengeç Burcu Kadını ve Mücevherler

Burç dünyasında hassas olarak bilinen yengeç burçları zaman zaman kendilerine zarar verebilecek bu özellikleri nötrleyecek taşların olduğu mücevherleri tercih edebilirler. Ametist, kuvars ve akik yengeç için en ideal olan doğal taşlardır.

 

 

 

 

Yay Burcu Kadını ve Mücevherler

Gökkuşağının tüm renklerini dolabında barındıran yay burcu kadını için son trendler değil kıyafetlerinin içinde ne kadar rahat davranabileceği önemlidir. Spor kıyafetlere bayılan yay burcu kadını, makyaj ve mücevher konusunda gösterişten uzak durarak sadeliği tercih edecektir.

 

 

 

Oğlak Burcu Kadını ve Mücevherler

Tutucu bir stile sahip olan oğlak burcu kadını; elbiseler, kısa etekler ve modası asla geçmeyen ürünler tercih ederler. Takı ve mücevher konusunda da aynı şekilde sade, şık ve klasik modellere yönelmekten hiç çekinmezler.

 

 

 

Kova Burcu Kadını ve Mücevherler

Modayı yakından takip etmeyen ama en sıra dışı kıyafetleri bulmayı başaran kova burcu kadınları, takılarında farklı tasarımlar kullanmayı severler. Bu nedenle diğer burç kadınlarının tercih ettiği takılar dışında farklı model ve tarz mücevherler ararlar. Aradıkları tasarımlar ise genellikle geometrik desenli, çarpıcı ve özgün çizgilere sahiptir…

 

 

 

Balık Burcu Kadını ve Mücevherler

Kadınsı ve romantik giyinmeyi seven balık burcu kadınları, hafif ışıltılı kıyafetler giymeyi tercih ederler. Kıyafetlerinin tamamlayıcısı olarak da zarif, şık ve ışıltılı pırlantaları kullanırlar.

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı