Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Aradığınız ürünü bulamadık.

Hatalı bir link ya da ürün satışa kapatılmış olabilir.

0 adet ürün bulunmuştur.

Altın Tesbih

Günümüzde birçok erkek, aksesuar olarak altın tesbih kullanmaktadır. Dua ederken veya günlük yaşanılan olayların stresini atmak için kullanılan altın tesbihler bazı kişiler için koleksiyon niteliğindedir. Tesbihte bulunan boncuklar doğal taşlardan yapılmaktadır. Bu sayede hem altının hem de kullanılan doğal taşın faydalarını satın alan kişi ruhen ve bedenen hissetme olasılığı yüksektir.  Koçak markası her kullanıcının isteğine göre altın tesbih modelleri tasarlamaktadır. Tasarladıkları tesbihleri ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

Altın Tesbihler Tasarlanırken Kullanılan Altının Faydaları

Tesbihler tasarlanırken çeşitli malzemelerden yararlanılmaktadır. Bu malzemelerden birisi de altındır. Vücuttaki kan dolaşımının iyileşmesine yardımcı olan altın, vücudun her bölümüne oksijen girişi sağlar. Böylelikle kişi kendisini daha dinç ve sağlıklı hissedecektir. Aynı zamanda vücut ısısını dengeleyerek üşüme veya sıcak basması gibi durumların yaşanma olasılığını azaltacaktır. Hücreler yaş ilerledikçe deformasyona uğramaktadır. Altın, vücutta bulunan hücrelerin aralarındaki bağlantıyı daha güçlü hale getirerek yeniler. Kalp ritmini düzenleyerek kişinin kalp hastalıkları yaşama olasılığını azalttığına da inanılmaktadır. Ruhsal olarak da iyi geldiği bilinen altının para enerjisini çektiği ve kişinin kendisine olan inancının arttığı da söylenir.. Altının içerisinde bulunan iletken madde sayesinde kişide bulunan negatif enerjiyi vücuttan atmasına yardımcı olmaktadır. Bu sayede kişi, kendi stres kontrolünü yapabilecektir. Koçak markası el yapımı 14 ayar altın tesbih seçeneklerini kullanıcıların beğenisini sunuyor. Ürün sayfasını inceleyerek kendinize uygun olan altın tesbihi bulabilirsiniz.

Altın Tesbihlerde Bulunan Değerli Taşlardan Birisi: Zirkon

Bazı altın tesbihlerlerin boncuklarında doğal taşlar kullanılmaktadır. Bu doğal taşlardan birisi de zirkondur. Zirkon taşı ısıtılarak birçok renge dönüştürülebildiği için kullanıcı istediği renkte olan taşı seçebilecektir. Doğal bir taş olan zirkonun birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydalardan ilki zirkon taşını kullanan kişinin hafızasını ve zihnini güçlendirmesidir. Bu sayede tesbihi kullanan kişinin herhangi bir bilgiyi unutma olasılığı azalacaktır.  Kişinin kapalı olan çakralarını açarak onun ruhsal ve fiziksel olarak zinde olmasını sağlar. Aynı zamanda bazı hastalıkların hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaktadır. Eğer uykularınız sıklıkla bölünüyorsa veya uyku düzeninizde sapmalar mevcutsa zirkon taşının yaydığı enerji ile kolaylıkla uyuma olasılığınız yüksektir. Bu sayede vücudunuz zinde kalacaktır. Eğer ruhsal olarak duygularınızda dalgalanmalar mevcutsa zirkon taşı ile yapılmış altın tesbihlerden birisini satın alabilirsiniz. Zirkon taşının sakinleştirici etkisi ile stresli olma olasılığınız daha azdır. Aynı zamanda zirkon taşının yapısı sert olduğu için taşın kırılma veya çatlama olasılığı çok azdır. Bazı eşyalardan dolayı çizilme gibi durumların yaşanma riski az olduğu için altın tesbihinizi istediğiniz biçimde taşıyabileceksiniz. Aynı zamanda tesbihdeki boncukları eliniz ve parmaklarınızın arasında kırılacak korkusu duymadan kavrayabileceksiniz. Sert bir yapıya sahip olması nedeniyle zirkon taşından üretilmiş altın tesbihin bakımı da oldukça kolay bir şekilde yapılabilecektir. Koçak markasının el yapımı olan birçok saf altın tesbih seçeneklerini sayfasından inceleyebilirsiniz.

Altın Tesbihlerde Bulunan Değerli Taşlardan Birisi: Onix

Zirkon taşı dışında altın teşbihlerdeki boncuklarda onix taşı da kullanılmaktadır. Genellikle siyah ve koyu renklerde bulunan bu taş, “damarlı akik” olarak da bilinmektedir. Camsı bir parlaklığa sahip olan bu taş sert bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı taşın kırılma veya çatlama olasılığı çok azdır. Onix taşından üretilmiş özel altın tesbih modellerini istediğiniz biçimde taşıyabilme olanağına sahip olacaksınız. Aynı zamanda tesbihdeki boncukları eliniz ve parmaklarınızın arasında kırılacak korkusu duymadan kavrayabileceksiniz. Sert bir yapıya sahip olması nedeniyle onix taşından üretilmiş altın tesbihin bakımı da oldukça kolay bir şekilde yapılabilecektir. Onix taşının strese iyi gelmesi sebebiyle birçok kişi bu taştan üretilmiş aksesuarları tercih etmektedir. Verdiği enerji sayesinde bu taştan üretilmiş aksesuar kullanan kişilerin pozitif düşüncelerinde artma olasılığı yüksektir. Negatif elektriği vücuttan atan taşlardan birisi olan Onix taşı strese iyi gelmektedir. Aynı zamanda depresyon azaltıcı etkisi sayesinde kişi kendisini daha mutlu ve huzurlu hissedecektir. Böylelikle kişinin kendisine olan güveni de artacaktır. Eğer dikkatiniz çabuk dağılıyorsa onix taşından yapılmış altın tesbih çeşitleri ile konsantrasyonunuzu arttırabilirsiniz. Konsantrasyonunuz arttığı için zihin bulanıklığı yaşama riskiniz azalacaktır. Bazı kişiler tarafından nazara karşı koruyucu etkisi olduğu dile getirilmektedir. Aynı zamanda kemik yapısı üzerindeki olumlu etkisi sayesinde kişide kemiklerden dolayı ortaya çıkan rahatsızlıkların oluşma riski düşüktür. Eğer el bölgesinde herhangi bir rahatsızlık yaşıyorsanız onix taşından üretilmiş altın tesbih ile o bölgede var olan rahatsızlık hissinin iyileşme olasılığı yüksektir. Koçak markası birbirinden şık onix taşı kullanılan altın detaylı tesbih modellerini piyasaya sunmuştur. Ürün sayfası üzerinden altın tesbih fiyatları hakkında detaylı bir bilgi edinebilirsiniz.

Kıyafetlerinizi Şıklaştıracak Bir Aksesuar: Altın Tesbih

Altının zarafeti ile doğal taşların faydalarını birleştiği tesbihler ile erkekler kendilerini daha karizmatik hissedeceklerdir. Düz bir takım elbisenin yanında kullanılacak altın tesbih ile farklı bir tarz sahip olabilirsiniz. Tesbihinizi aynı zamanda altın bir yüzük ile kombinleyebilirsiniz. Eğer yüzük takmaktan hoşlanmıyorsanız altın tesbihinizi isterseniz deri kordonlu isterseniz de altın kordona sahip bir saat ile kombinleyebilirsiniz. Bu sayede ciddi bir imaj yakalayarak birçok kişiyi kendinize hayran bırakacaksınız. Siyah takım elbiseyi altın siyah tesbih ile asileştirebilirsiniz.  Altın tesbihi aynı zamanda kumaş pantolon ve gömlekle de kombinleyerek günlük bir stili daha da çarpıcı bir hale getirebilirsiniz. Tesbihlerin görünüşünü etkileyen bir unsur ise tesbihteki püsküldür. Bu yüzden tesbih seçimi yapan birçok kişi püsküllerin kalitesine ve modellerine de bakmaktadır. Koçak markası saf altından ürettiği altın tesbih püskül modelleri ile tesbihlerin daha da kaliteli görünmesini sağlar. Tesbihlerde kullanılan altın miktarı, doğal taş ve tesbihlerin ağırlığı göre birçok model tasarlanmıştır.  Koçak markasındaki altın tesbih fiyatları 14 ayar olan modeller hakkında ürün sayfasından bilgi alabilirsiniz.

Özel Günler İçin Hediye Önerisi: Altın Tesbih

Yüzyıllar boyunca üretilen altın tesbihler, özel günler için farklı ve etkileyici hediye alternatiflerinden biridir. İsterseniz sevgiler gününde, isterseniz doğum gününde veya babalar günüde en yakınlarınıza onix ve zirkon taşlarından yapılmış altın tesbih ince modellerinden birisini satın alabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ile hediye alacağınız kişinin göz rengine göre bir seçim yapabilirsiniz. Altın tesbih ile hem altının hem de doğal taşta mevcut olan faydalardan yararlanacak, aynı zamanda farklı bir tarz ile dikkatleri üzerine çekecektir. Koçak markası doğal, kaliteli ve uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korumasına yardımcı olacak malzemeler kullanarak altın tesbih modellerini tasarlamıştır. El emeği olan bu tesbihler ile tasarımın şıklığını istediğiniz her an yanınızda taşıyacaksınız. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan altın tesbihler kombinleriniz ile birleştirerek modern ve kültürel bir imaj yaratabilir, ayrıca doğal taşlardan üretilmiş tesbih modellerinden koleksiyon yapıyorsanız bu koleksiyona şık ve değerli bir altın tesbih ekleyebilirsiniz. Ürün sayfasından kendinize ve sevdiğinize en uygun olan altın tesbih seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı