Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

3672 5194

6 adet ürün bulunmuştur.

Değişen ve sürekli olarak yeni formlar kazanan moda, takı dünyasında da seçimleri çok daha geniş bir alana taşıdı. Bu noktada takıların kullanımlarında çeşitlilik artarken, yeni yorumlar da söz konusu olmaya başladı. Biz de, Koçak olarak, dünyada modaya yön veren kadınlardan ilham alarak yenilikçi takı kullanımlarında modern ve klasik olanı bir araya getiren çarpıcı tasarımlarımızı ortaya koymaya devam ediyor. Altın kıkırdak küpe de bu bakış açımızın bir parçası olarak, yenilikçi bir çizgiyle karşınıza çıkıyor. Kadınların, giyim tarzlarında da önemli bir yere sahip olan küpe kullanımında, kulak deldirmeye gerek kalmadan kıkırdak bölgesine yerleştirilerek kullanılabilen altın kıkırdak küpe modelleri; Koçak’ın profesyonel tasarım anlayışının en çarpıcı yönlerini ortaya çıkaran estetikleriyle karşınızda.

 

Şıklığınıza Özel Bir Dokunuş

 

Kulak bölgesinde aksesuar kullanımının pek çok farklı şekli bulunuyor. Bu çeşitlilik içerisinde kadınlar, kendi zevklerine uygun olan şekli tercih ederek takılarını da buna göre belirleyebiliyorlar. Son dönemde de özellikle kulak memesinin yanı sıra kıkırdak bölgesinde kullanılan küpe alternatifleri dikkat çekmektedir. Koçak’ın uzman tasarım ekibinin bu eğilime özel olarak tasarladığı altın kıkırdak küpesi modelleri ise kadınların bu bölgeye özel takı arayışlarına en iyi şekilde yanıt veriyor. Tasarımlar yakın mercekten incelendiğinde; sadeliği ve kusursuzluğu ile öne çıkan tam, düz halka modeller öne çıkıyor. Kulak deldirmeksizin, kulak memesi üzerinde kıkırdak bölgesine yerleştirerek kullanabileceğiniz bu modeller, kusursuz bir görünüm sunan altın parlaklığıyla dikkat çekiyorlar. Özellikle altın kolye ve altın bileklik bileklik ile oluşturduğunuz takı kombinlerine çok iyi bir şekilde uyum sağlayabilen bu modeller; modern estetik anlayışınızın da bir yansıması olabiliyor. Kıkırdağınıza en iyi şekilde oturarak, kulağınızı acıtmadan gün boyunca taşıyabileceğiniz bu modellerin tasarım çizgisi açısından farklılaşan model alternatifleri de Koçak’ta sizi bekliyor. İster sade bir modelle ister detaylı çizgilere sahip modellerle şıklığınıza altının gücüyle özel bir dokunuş yapabilirsiniz.

 

Kıvrımların Gücü Adına

 

Takı kullanımında, özellikle altın takılarda, kıvrımlı hatlar çok sık tercih edilir. Değerli bir maden olarak şekillendirmeye oldukça müsait olan ve bu yönüyle de takı tasarımlarında çok yönlülüğü olan altının, kıkırdak küpesi modellerinde de çok fazla şekil alternatifi Koçak’ta bulunabiliyor. Kıvrımlı hatlarla tasarlanmış altın kıkırdak küpe modelleri de bu noktada öne çıkıyorlar. Kulak bölgenizde, altını en gösterişli haliyle kullanabileceğiniz kıvrımlı modeller; hareketli bir estetik yakalamak istediğinizde tercihiniz olabiliyor. Bu görünümleriyle kişisel tarzınız için benzersiz bir imaj yakalamanızı mümkün kılabilen modeller arasında spiral formunda kıvrımları olanların yanı sıra zincir görünümüyle dikkat çeken seçenekler de yer alıyor. Zincir halkalarının görünümünden esinlenerek tasarlanan bu modeller genç ve dinamik bir imaj yakalamak istediğinizde tercihiniz olabiliyor. İster tek başına ister kulak memenize takabileceğiniz bir küpe ile beraber kullanabileceğiniz bu modelleri aynı zamanda özel bir hediye olarak da tercih edebilir; özellikle gençler ve kendisini genç hissedenler için ideal bir seçenek olarak göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

Pırlanta Işıltısı ile Daha Başka…

Koçak’ta eklektik tasarım anlayışının yeni olasılıklarını keşfeden çok sayıda takı modeli mevcut. Bunlar arasında altın kıkırdak küpesine pırlanta taşları getiren seçenekler yer alıyor. Altın halka kıkırdak küpesi modellerinin üzerine ustalıkla yerleştirilmiş baget ve klasik pırlanta taşlar; estetik açıdan sınırları ortadan kaldıran bir görünüm elde etmenizi sağlıyorlar. İster altın ve ister pırlanta takılarınızla birlikte özel bir kombin olarak tercih edebileceğiniz bu modeller de Koçak’ta sizi bekliyor.

 

Dilerseniz siz de hemen şimdi Koçak online mağazasını ziyaret edebilir ve altın kıkırdak küpesi fiyatları hakkında bilgi edinerek kişisel zevkiniz için en uygun olan modeli sipariş edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı