Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak'ta Kasım Başka | Pırlanta

KAMPANYALI ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Koçak Kasım Pırlanta Kampanyası Detayları

Kampanya fiyatları 9 Kasım saat 09:30  - 30 Kasım 23:59  arası geçerlidir.


Kampanya stoklarla sınırlı olup, her kampanya ürünün stok adeti ilgili sayfada belirtilmektedir.


%70'e Varan İndirim Kampanyası Detayları : Pırlantalı ürün kategorisinde yer alan seçili elmaslı ürünler ve seçili pırlantalı tasarım ürünler kampanya boyunca tek stoklu olarak perakande liste fiyatından %70 indirimli olarak satılacaktır, bu fiyat son 30 gündeki en düşük perakande satış fiyatının % 70 altındadır . Bu kampanya sonrası tekrar perakande liste fiyatindan satılacaklardır. 
%70 kampanyaya dahil olan ürün linkleri aşağıda yer almaktadır, bu ürünler el üretimi olup bir (1) stokludur. Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir.Tüm pırlantalı ve elmaslı ürünler amerikan doları kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir. Bu kampanyaya dahil olan ürünlerin linki aşağıda belirtilmiştir.

Sepette %15 Pırlanta Kampanyası Detayları : Kampanyaya dahil pırlantalı ürünlerde indirim oranı, internet sitemizde tüm yıl boyunca uygulanan Perakande Liste fiyatina yapılan %25 indirimin üzerine, sepette ek %15'dir ve  bu fiyat son 30 gündeki en düşük satış fiyatının da      %15 altındadır . Her iki indirimden sonra liste fiyatından da %36.25 indirimlidir. Bu ürünler kampanya sonrası tekrar perakende liste fiyatından %25 indirimle satılacaktır. Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir. Tüm pırlanta ürünler amerikan doları kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir.

Kampanyaya 22 ayar ürünler dahil değildir. İndirim kampanyası seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Koçak kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

%70'e Varan Pırlanta Kampanyasına Dahil Olan Ürünler

https://www.kocak.com.tr/secili-urunlerde-yuzde-70-indirim linkinde yer alan 81 farklı pırlantalı üründür. Ürünler stoklarla sınırlı olup satış sonrası ürün adetleri değişebilmektedir.

Sepette %15 ek Pırlanta İndirime Dahil Olan Ürünler

https://www.kocak.com.tr/pirlanta linkinde yer alan farkı 2294 farklı pırlantalı üründür. Ürünler stoklarla sınırlı olup satış sonrası ürün adetleri değişebilmektedir.

Hiçbir Kampanyaya Dahil Olmayan Ürünler

https://www.kocak.com.tr/bilezik linkinde yer alan 536 farkli 22 ayar üründür. 

Diğer Kampanyalar Detayı Linki

https://www.kocak.com.tr/kocak-ta-kasim-baska-altin

https://www.kocak.com.tr/disney-urunlerinde-sepette-50-indirim

 

KAMPANYALI ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı