Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Aradığınız ürünü bulamadık.

Hatalı bir link ya da ürün satışa kapatılmış olabilir.

0 adet ürün bulunmuştur.

14 Ayar Allu’re Koleksiyonu

Kolye, en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alır. Özellikle kadınların severek kullandığı kolyeler oldukça fazla modele sahiptir. Altın kolyeler ise hem görünüşleri hem de kaliteleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Altın kolye modellerini oldukça fazla seçenek arasından incelemek için Koçak’a güvenebilirsiniz. Renk, desen, tasarım gibi konularda tarzınıza uygun modelleri bir arada görebilir ve kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Bu sayede özel günlerde zarif ve göz alıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Altın Kolye Modelleri

Tasarım konusunda geniş bir yelpaze sunan Koçak, altın kolye modelleri ile oldukça fazla kişiye hitap eder. Birbirinden tarz koleksiyonlar ile tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olur. Allu're koleksiyonu ürünleri de şıklıkları ve kaliteleri ile oldukça fazla kişinin ilk tercihi arasında yer alır. 14 ayar altından elde edilen bu koleksiyon ürünleri takı olarak kullanmak için oldukça uygundur. Çünkü %58.3 değerinde saf altın içerir ve sert bir yapıya sahiptir. Bu da aksesuar kullanımı için ideal olduğu anlamına gelir. Çünkü gün içinde takılar yıpranma, darbe alma, eskime gibi durumlara maruz kalabilir. Sert yapıya sahip olması daha uzun süre sağlam kalabilmesini sağlar.

Özel günler için zarif bir kolye arıyorsanız altın renginin ışıltısına güvenebilirsiniz. İşlemeli ve detaylı pek çok altın kolye çeşitli tasarımlarla sizlere sunulur. Tarzınıza uygun olarak sade veya taşlı olanları tercih edebilirsiniz. Özel günleri canlandırmak sizin elinizde.

Allu're Koleksiyonu Özellikleri

Allu're koleksiyonu ile ön plana çıkan Koçak, kadınların beğenisini kazanmıştır. Zincirinden madalyonuna kadar tamamen orijinal altından elde edildiği için özel günlerde şık bir tarz yakalamanızı sağlar. Ayrıca oldukça dayanıklı yapıya sahip olduğundan uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu koleksiyonun içinde pek çok farklı model bulmak mümkündür. Bu sayede her tarza uygun bir seçenek de bulabilirsiniz. Sağlığınızı önemseyen Koçak, cildinize zarar vermeyecek bileşenler ile üretim yapar. Bu sayede boynunuza taktığınızda herhangi bir tahriş vb. problem yaşamazsınız. Hassas bir cildiniz varsa bile güvenle ve rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Takı olarak kullanmak için en uygun değerlerden olan 14 ayar altından elde edilmiştir. Allu're koleksiyonu içinde bulunan kolyeler sert yapıları ile dayanıklılık gösterme kapasitesine sahiptir. Altın kolye 14 ayar yarı yarıya saf altın içerir ve fiyat bakımından da diğer altınlara göre daha uygundur. Bu sayede hem şık hem de uygun fiyatlı altın kolyelerle Koçak sayesinde buluşabilirsiniz.

Altın Kolye Fiyatları

Farklı saflık değerlerine sahip altın kolyeler, farklı fiyatlara sahiptir. Bu sayede her bütçeye hitap eder. 14 ayar, 18 ayar, 22 ayar ve 24 ayar saflık derecesine sahip kolyeleri Koçak ürünleri arasında bulabilirsiniz. Ayar ne kadar yüksekse içinde bulunan saf altın da o kadar fazladır. Bu da fiyatlara yansır. Bununla birlikte ayar arttıkça altının sertlik oranı da düşer. Yani düşük ayarda olanlar özellikle takı kullanımı için daha uygundur. Bu sayede uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altın kolye fiyatları 14 ayar için daha hesaplıdır. Allu're koleksiyonu da 14 ayar altından elde edildiği için farklı bütçelere ve zevklere hitap eder.

Altın kolye fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de kolyenin tasarımıdır. Detaylı ve ince işçiliğe sahip modeller daha yüksek fiyatlara sahiptir. Düz ve sade olanlar ise diğerlerine nazaran daha uygundur. Her bütçeye uygun altın kolye modellerini Koçak imzası ve güvencesiyle bulabilirsiniz. Allu're koleksiyonu yorumlar ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Siz de kendinize en uygun altın kolyeyi bulmak için Koçak’ı tercih edebilirsiniz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı