Certified Diamond
Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Koçak'ta Kasım Başka | Altın

/14-ayar-altin-web
KAMPANYALI ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Koçak Kasım Altın Kampanyası Detayları

 

Kampanya fiyatları 1 Kasım saat 09:30  - 30 Kasım 23:59  arası geçerlidir.


Kampanya stoklarla sınırlı olup, her kampanya ürünün stok adeti ilgili sayfada belirtilmektedir.


Sepette Ek %30 Kampanyası detayları : Tüm altın ürünlerde indirim oranı, internet sitemizde tüm yıl boyunca uygulanan  perakende liste fiyatina yapılan %20 indirimin üzerine, sepette ek %30'dur ve  bu fiyat son 30 gündeki en düşük satış fiyatının % 30 altındadır . Yıl boyunda 1.400 milyemden satılan altın ürünler , kampanya boyunca 980 milyemden satışa sunulmuştur. Perakende Liste fiyatından da %44 indirimlidir. Kampanya sonrası ürünler perakende liste fiyatından %20 indirimle satılacaktır. Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir.Tüm altın ürünler güncel altın kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir.

Kampanyaya 22 ayar ürünler dahil değildir. İndirim kampanyası seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Koçak kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Sepette %30 ek indirime Dahil Olan Ürünler

https://www.kocak.com.tr/14-ayar-altin linkinde yer alan 991 farkli 14 ayar üründür. Ürünler stoklarla sınırlı olup satış sonrası ürün adetleri değişebilmektedir.

Hiçbir Kampanyaya Dahil Olmayan Ürünler

https://www.kocak.com.tr/bilezik linkinde yer alan 536 farkli 22 ayar üründür. 

Diğer Kampanyalar Detayı Linki

https://www.kocak.com.tr/kocak-ta-kasim-baska-pirlanta

https://www.kocak.com.tr/disney-urunlerinde-sepette-50-indirim


KAMPANYALI ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı