Pırlanta ve 14 Ayar Altın Ürünlerde Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Filtrele

Fiyat Aralığı

14000 282380

129 adet ürün bulunmuştur.

Koçak Kasım Kampanyası Detayları

Kampanya  fiyatları 1 Kasım - 30 Kasım arası geçerlidir
Kampanya stoklarla sınırlı olup, her kampanya ürünün stok adeti ilgili sayfada belirtilmektedir.
Pırlantalı ürün kategorisinde yer alan Elmas Ürünler ve Pırlantalı tasarım yüzükler kampanya boyunca tek stoklu olarak liste fiyatından %70 indirimli olarak satılacaktır, bu fiyat son 30 gündeki en düşük satış fiyatının % 70 altındadır %70 kampanyaya dahil olan ürün kodları aşağıda yer almaktadır, bu ürünler el üretimi olup bir 1 stokludur ve bu kampanya için üretilmiştir. Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir.Tüm pırlanta ürünler amerikan doları kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir.

Diğer pırlantalı ürünlerde indirim oranı, internet sitemizde tüm yıl boyunca uygulanan liste fiyatina yapılan %25 indirimin üzerine, sepette ek %15'dir ve  bu fiyat son 30 gündeki en düşük satış fiyatının da  % 15 altındadır . Her iki indirimden sonra liste fiyatından da %36.25 indirimlidir.Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir. Tüm pırlanta ürünler amerikan doları kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir.

Tüm altın ürünlerde indirim oranı, internet sitemizde tüm yıl boyunca uygulanan liste fiyatina yapılan %20 indirimin üzerine, sepette ek %30'dur ve  bu fiyat son 30 gündeki en düşük satış fiyatının % 30 altındadır . Yıl boyunda 1.400 milyemden satılan altın ürünler , kampanya boyunca 980 milyemden satışa sunulmuştur. Liste fiyatından da %44 indirimlidir.Ürünlerimizin fiyatları Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası döviz kuru ve serbest piyasa altın kuruna bağlı olarak anlık güncellenmekte olduğundan gün içinde değişimler yaşanabilmektedir.Tüm altın ürünler güncel altın kurundan fiyatlandırılmaktadır bu yüzden söz konusu en düşük fiyatlar bu döviz kurları cinsindendir.

Kampanyaya 22 ayar ürünler dahil değildir. İndirim kampanyası seçili ürünlerde geçerli olup stoklarla sınırlıdır ve başka kampanyalarla birleştirilemez. Koçak kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı