Ücretsiz Sigortalı Kargo | Ömür Boyu Koçak Garantisi

Filtrele

Ürün Tipi

Fiyat Aralığı

17345 29360

15 adet ürün bulunmuştur.

İmza Koleksiyonu

Geçmişten geleceğe, dizilerden filmlere yüzük güç simgesi olarak süregelmiştir. Bir de bu güç simgesini, tarihe en büyük imzaları atanlarla birlikte düşünün ve arkanıza yaslanıp kendinizi bu büyüleyici İmza yüzük Koleksiyonu serisinin tadını çıkarmaya bırakın. Erkek altın Yüzük modellerinde eşsiz tasarımların sizlerle buluştuğu, iddialı ve günlük hayatınızda bir an olsun yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz onlarca yüzük modeli ile geçmiş bugününüze taşınıyor. Tarihin şanlı ve haklı gururunu parmağınızda taşıyabileceğiniz Erkek altın yüzük modelleri, tarihe imza atanların şanına yakışır şekilde, bugüne atılan en kıymetli imzalardan birisi. Gururla parmağınızda taşımaktan öte merak uyandırıcı hikayeleriyle de koleksiyon oldukça ilgi çekici bir hal alıyor.  Bir erkeğe hediye almak hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebileceğiniz müthiş bir deneyim, İmza Koleksiyonu ile sizlerle buluşmak üzere hazırlandı.

İmza Koleksiyonu Ürün Çeşitleri

Erkek altın yüzük çeşitleri arasında, son dönemlerde en çok ilgi gören koleksiyonlardan olan İmza koleksiyonu birçok seçeneği beğeninize sunuyor. 14 ayar erkek altın yüzükleri arasında, Barbaros Hayrettin, Kanuni Sultan Süleyman, Fatih Sultan Mehmet gibi zaferleri dillere destan geçmişimizin en büyük isimleri yer alıyor. En kararlı olanı bile, seçim konusunda kararsızlığa düşürecek olan İmza yüzükleri ile ilk bakışta aranızda bir bağ oluşacak. Efsane Barbaros Hayrettin yüzüğü ile, uçsuz bucaksız denizlerin hakimiyetini, Fatih Sultan Mehmet yüzüğü ile İstanbul’un Feth’inin zafer duygusunu, Saltanat Kavuğu yüzüğü ile içinizdeki gücün parmağınızdaki simgesel halini hissedebileceksiniz. Bunlarla birlikte, İmza Koleksiyonundaki diğer tüm yüzük modelleri ile birlikte tarihin şanlı hikayelerini parmağınızda taşıyabileceksiniz. Kalitesi ve güçlü duruşuyla şıklığınızı tamamlayacak olan koleksiyon, kendinizi şımartmak istediğinizde ilk tercihiniz olacak. İster yıl dönümü, ister doğum günü gibi özel günlerde de, hayatınızdaki önemli erkeğe, bu özel hediyeyi alabilirsiniz.

İmza Koleksiyonunun Özellikleri

Seride kullanılan Onix taşının da bilinen birçok faydalı özelliği bulunuyor. Özellikleri arasında; kişide pozitif duygular uyandırması, depresyon azaltıcı etki, stresi azaltması ve hatta bedende ağrı olan bölümlere koyulduğunda şifacı olması gibi etkileri var. Bir yüzükten beklediğinizden çok daha fazlasıyla buluşmaya hazır olun, gücünüz ve şıklığınızla büyülemek artık düşündüğünüzden çok daha kolay olacak. Parmakta duruşu ile ağır bir görüntü yaratırken, günlük hayatta kullanımı açısından son derece ergonomik bir yapıda tasarlanmıştır. Ölçü seçimi açısından da geniş bir yelpazeye sahip olan seride, istediğiniz Osmanlı Padişahının imzasını taşıyan yüzüğü seçebilir, kendinizi istediğiniz karakterle özdeşleştirebilir ve geçmişi istediğiniz an yanınızda taşıyabilirsiniz. 14 ayar erkek altın yüzük fiyatları arasında, bütçenize uygun birçok fiyat seçeneği ile tercih sebebiniz olacak bu seride tarihi derin bir keşfe çıkacaksınız. Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval kesimleri olan yüzüklerde, Osmanlı padişahlarının imzalarının yanında, el yapımı oymalar da dikkat çekiyor.

İmza Koleksiyonunun Avantajları

Oyma ve figürleri tamamen el yapımı olan seride, her tarza ve stile uygun, gece ya da gündüz her an kullanabileceğiniz, hatta günlük yaşamınızın bir parçası haline gelebilecek olan, asla çıkarmak istemeyeceğiniz seçenekleri incelemek için sabırsızlanacaksınız. Her serisinde müşterilerine yaratıcılığın ve özgünlüğün tadını çıkarmayı hedefleyen marka, uzman kadrosu ve tecrübesiyle bir markadan beklediğiniz güven, hizmet ve kalan her şeyi size sunuyor. Geçmişten geleceğe, yaşanmış hikaye, kahramanlık ve zaferle, her biri kendi özelinde çok kıymetli bu seride, siz de kendinizden birçok parça bulabilirsiniz. En özeli de kolay sipariş seçeneği ve güvenli alışveriş garantisi ile kendinize en yakın bulduğunuz parçaya sahip olabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz bakım ve garanti seçeneği, serinin tüm ürünlerinin sertifikalı olması da en can alıcı noktalardan bazıları olarak karşımıza çıkıyor. Sevdiklerinize bu eşsiz hediyeyi almak ya da kendinizi şımartmak için siz de hemen bu özel seriyi incelemeye başlayabilirsiniz.

 

 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı
E-Bültene Abone Ol
E-Bültene Abone Ol

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Fırsatları Kaçırma
Fırsatları Kaçırma

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.