Filtrele

Ürün Tipi

Fiyat Aralığı

7164 12127

15 adet ürün bulunmuştur.

Tarihle arası iyi olanlardansanız tarih meraklıları için harika bir koleksiyon sizleri Koçak’ta bekliyor. Birbirinden farklı modellere sahip Koçak İmza koleksiyonunda sizlere özel yüzük modelleri sunuluyor. İmza yüzük seçenekleri arasında Efsane Barbaros Hayrettin Yüzüğü ve Fatih Sultan Mehmet Yüzüğü gibi alternatifler bulunuyor.

Altın ile tasarlanan imza koleksiyonundaki değerli mücevherler arasında tarihi hissedebileceğiniz en özel seçenekler sizlerle bir araya geliyor. Tarihteki önemli kişilerin taktığı yüzük modellerini de bulabileceğiniz seçenekler arasında her yaştan kişinin stiline uyum sağlayabilecek tasarımlar yer alıyor. 

Tarihi Hissedebileceğiniz Koçak İmza Koleksiyonu

Göz alıcı tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Muhteşem Kanuni Sultan Süleyman yüzüğü ve Şah Yavuz Sultan Selim Yüzüğü gibi modelleri isterseniz sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak da sunabilirsiniz. 14 ayar altın saltanat kavuğu yüzüğü modelleriyle özel anlarınızı taçlandırabilirsiniz. 

Büyüleyici tasarımıyla tarihi sizlere yeniden yaşatabilecek etkiyi sunan imza koleksiyonundaki yüzüklerle girdiğiniz her ortamda manevi değeri yüksek stilinizle ön plana çıkmayı başarabilirsiniz. Osmanlı yüzüğü ve Türk yüzüğü modelleri arasında herkesin tarzına büyük bir canlılık ve manevi değer kazandırabilecek seçenekler yer alıyor. 

Günün her anında kullanabileceğiniz yüzük modelleri aynı zamanda uygun fiyat seçenekleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. İmza koleksiyonundaki mücevherler fiyatları seçeceğiniz ürünün modeline ve özelliklerine göre değişiyor. Koçak güvencesiyle sahip olabileceğiniz bu değerli mücevherleri sizler de bir ömür boyu kullanabilir ve stilinizi istediğiniz gibi vurgulamaya başlayabilirsiniz. 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı