Ücretsiz Sigortalı Kargo | Ömür Boyu Koçak Garantisi
Certified Diamond

Koçak'tan
Pırlanta Güvencesi

Certified Diamond, sahip olduğunuz Koçak pırlantaların kalite ve orijinalliğini güvence altına alır. Siz de pırlantanıza özel Certified Diamond kodunu kullanarak web sitemizden dilediğiniz an eşleşme kontrolü yapabilirsiniz.

Ürününüz Doğrulandı Gerçek Bir Koçak Mücevherine Sahipsiniz

Certified Diamond

Mücevherinize ait özellikler

Black Friday

Koçak’ta Black Friday

Pırlanta ve altın, yılın her gününde hem özel bir hediye hem de göz alıcı bir takı tercihidir. Kadınların ve erkeklerin kullandığı pırlanta ve altın takılar, tüm dünyada çeşitli etkinliklerle geçen Black Friday döneminde indirimlerle karşınıza çıkıyor. Türkiye’nin, pırlantada önde gelen isimlerinden, güvenilir markası Koçak, bu Black Friday döneminde birbirinden göz alıcı pırlanta yüzük, kolye, bileklik, küpe ve daha birçok pırlanta takı modellerinde kaçırmak istemeyeceğiniz fiyatları sunuyor.

Black Friday Nedir?

Tüm dünyada bilinen ve Türkçe karşılığı ‘’Kara Cuma’’ olan Black Friday, esasında Amerika Birleşik Devletleri’nde gelenek haline gelen özel bir güne verilen isimdir. 1932 yılından itibaren yeni yıl için alışveriş sezonunun başladığı gün olarak kabul edilen bu tarih, 1961’de ‘’Black Friday’’ ismini almıştır. Alışveriş için klasik haline gelen bu güne özel olarak markalar birçok indirim ve kampanyalar yapmaya başlayınca, bu özel güne olan ilgi de büyük ölçüde artmış. 1961 senesinde, yılın o özel cuma günü geldiğinde ise ilk defa daha önce hiç görülmemiş bir yoğunluk meydana gelmiş ve bu tarihten itibaren ise bir gelenek halini almıştır.

Türkiye’de Black Friday

Black Friday’in Türkiye’de bir gelenek haline gelmesi çok eski bir tarihe dayanmamaktadır. İlk defa 2014 senesinde bir festival kapsamında Türkiye’de ismini duyuran bu özel gün daha sonra kısa bir süre içerisinde tüketicilerin yoğun ilgisiyle karşılaşmıştır. Black Friday indirimleri büyük bir ilgi gördükten sonra tanıtımlarının da artmasıyla beraber günün bilinirliği daha da artmıştır. Bir süre sonra ise tarihçesinden bağımsızlaşan ve dünya çapında bir alışveriş festivali haline gelen bu özel gün, markaların pazarda farklılaşma çalışmaları da neticesinde farklı isimlerle anılmaya başlanmıştır. Efsane Cuma, Şahane Cuma, İndirimli Cuma, Efsane Günler, Fırsat Günleri, Hayırlı Cuma gibi çeşitli isimlerle anılan indirim dönemi birçok marka tarafından yalnızca 1 gün olarak değil daha geniş bir süre aralığında da gerçekleştirilebilmektedir.

Black Friday 2021 Yılında Ne Zaman Başlıyor ve Ne Kadar Sürüyor?

Türkiye’de birçok tüketicinin merakla beklediği, büyük indirimlerin gerçekleşeceği Black Friday, 26 Kasım Cuma gününe denk gelmektedir. 26 Kasım tarihinde 00:00’dan 23:59’a kadar devam edecek olan indirimlerin yanı sıra bu tarihten itibaren geçerli olacak çeşitli indirimlerle de devam edebilmektedir. Black Friday 2021’de Koçak’ı ziyaret edebilir, bu özel döneme özgü indirimler hakkında detayları keşfederek avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Koçak’ta Black Friday İndirimleri Olacak Mı?

Bu Black Friday döneminde hayalindeki pırlanta takıyı almak isteyenler için avantajlı fiyatlar Koçak’ta geçerli olacak. Black Friday pırlanta indirimleri ile ister kendiniz için ister sevdikleriniz için sembol niteliğinde bir pırlanta takıyı Koçak imzasıyla satın alabilirsiniz.

Koçak’ta Hangi Ürünler Black Friday İndirimlerinde Yer Alacak?

Koçak’ın ürün ailesinde yer alan başta pırlanta yüzük olmak üzere pırlanta kolye, pırlanta bileklik, pırlanta küpe ve zarafetin en göz alıcı halindeki tüm takılarda Black Friday indirimleri geçerli olacak.

Pırlanta Yüzük’te Black Friday Fırsatları

Evlenme teklifi için hazırlanıyorsanız, eşinize özel bir sürpriz yapmak veya kendinize özel bir hediye almak istiyorsanız, siz de Koçak’ın en şık tasarımlarına Black Friday fırsatlarından faydalanarak sahip olabilirsiniz. Baget, tektaş, beştaş, renkli taşlı ve tamtur yüzük modelleri arasından beğendiklerinizi şimdiden keşfetmeye başlayabilir, dilerseniz Black Friday indirimlerinde beğendiğiniz modeli en uygun fiyat imkanlarıyla satın alabilirsiniz. Koçak’ta Black Friday pırlanta yüzük satın almak isteyenler için oldukça avantajlı bir dönem olacak. Hayatında özel bir döneme hazırlananlar için şık bir hediye olarak pırlanta yüzükler Koçak’ta en özel fiyatlarla sizi bekleyecek. İster evlilik teklifinizi taçlandıracak olan tek taş yüzük ister her parmağa göz alıcılık kazandırabilen bir baget yüzük… Seçiminiz hangi Koçak imzalı yüzükten yana olursa olsun avantajlı fiyatları ve fırsatları kaçırmayın.

Pırlanta Kolyeler’de Black Friday Fırsatları

Kadınların birçok farklı ortamda kullanmaktan keyif aldıkları pırlanta aksesuarlar arasında yer alan pırlanta kolye modelleri de Black Friday döneminde Koçak farkıyla büyük indirimlerle karşınıza çıkacak. Her biri kendine has tasarım özellikleriyle kadınların boynunda zarafetin sembolü haline gelen Koçak pırlanta kolye modellerinin çeşitleri arasından Kara Cuma fırsatlarından faydalanarak en beğendiğiniz seçeneği satın alabilirsiniz. Tıpkı pırlanta yüzükte olduğu gibi baget, tektaş, tasarım, renkli pırlanta kolyeler ve gerdanlık seçenekleri Black Friday pırlanta kolye indirimleriyle Koçak’ta olacak.

Pırlanta Bileklikler’de Black Friday Fırsatları

Her kombine uygun alternatifleriyle, ustalıkla tasarlanan ve Koçak güvencesiyle sizlerle buluşturulan pırlanta bileklik modelleri de Black Friday döneminde oldukça avantajlı fiyatlarla karşınıza çıkacak. Yer aldıkları bileklere zarafet ve göz alıcılık kazandıran Koçak imzalı pırlanta bileklik modellerini inceleyebilir ve büyük indirimler öncesinde satın almak istediğiniz modeli veya modelleri belirleyebilirsiniz. Black Friday pırlanta bileklik fırsatları ile baget, su yolu, renkli taşlı ve tasarım modeller arasından zevkinize en uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

Pırlanta Küpeler’de Black Friday Fırsatları

Pırlanta küpe, her şıklığın tamamlayıcısı olabilen özel bir aksesuardır. Pırlanta ışıltısını kulaklarında taşımak isteyenlerin zevkle tercih ettiği, Koçak’ın benzersiz tasarım çizgilerine sahip pırlanta küpe modelleri de Black Friday döneminde büyük indirimlerle karşınızda olacak. Her biri pırlantanın en özel tasarım teknikleriyle şekillendirilen baget, tektaş, renkli ve tasarım pırlanta küpe modellerini uygun fiyatlarla satın almak için siz de Koçak’ın Black Friday indirimlerini yakalayabilirsiniz.

Koçak İmzalı Özel Pırlanta Serilerinde Black Friday Fırsatları

Her kadının hayallerini süsleyen birbirinden şık ve göz alıcı pırlanta takılar hem günlük kombinlerin hem de özel günlerde yapılan kombinlerin baş tacı gibidir. Işıltılarıyla dikkat çeken ve farklı giyim tarzlarına özel görünümler kazandıran pırlanta takıların özgün bir tasarıma sahip olması ise kullanıcıları için oldukça önemlidir. Koçak’ın pırlantanın ustalarıyla tasarladığı, her biri kendine has tasarım çizgileriyle öne çıkan özel pırlanta serileri kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyor. Türkiye’de pırlantanın en özgün tasarımlarla buluştuğu Koçak imzalı özel pırlanta set modelleri de Black Friday döneminde dikkat çekici indirimlerle satışa sunulacaklar.

Black Friday’de Satılan İndirimli Ürünlerin Normalde Satılan Ürünlerden Farkı Var mı?

1958 yılından bu yana pırlanta ve altın takı tasarımlarıyla Türkiye’de ve uluslararası anlamda adını duyurmayı başaran Koçak, ürün ailesinde yer alan tüm takıları kendi imzasıyla kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Black Friday takı indirimlerinden yararlanmak istediğinizde sizlere sunulan tüm ürünler, Koçak’ın ürün ailesinde yer alan, klasik olarak Koçak kalitesinin imzasını taşıyan ürünlerdir.

Black Friday’de İndirim Oranları Ne Kadar?

Black Friday döneminde kendiniz veya bir yakınınız için almayı düşündüğünüz tüm pırlanta ürünlerinde kaçırmak istemeyeceğiniz fırsatları yakalayın. Pırlanta yüzük fiyatları ve diğer tüm pırlanta takılardaki fiyatlar %70’e varan indirimlerle Koçak’ta sizleri bekliyor olacak.

Black Friday’in Avantajları Nelerdir?

Türkiye’de 2014’ten bu yana yoğun bir şekilde etkisini gösteren Kara Cuma adıyla da bilinen Black Friday döneminin en büyük avantajı hiç şüphesiz birçok üründe dikkat çeken indirimlerdir. Bu özel günde Koçak ürünlerine oldukça avantajlı fiyatlarla sahip olabilir, hayalinizdeki pırlanta takıya sahip olabilirsiniz.

Black Friday Döneminde Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Türkiye’de Black Friday mücevher sektöründe de indirimlerle geçmektedir. Bu noktada tüketicilerin en çok dikkat etmesi gereken nokta, Kara Cuma döneminde tüketicilerin indirim beklentilerini fırsat bilen kötü niyetli kişilerin sahte platformlar üzerinden geçersiz satışlarına aldanmamak olmalıdır. Siz de avantajlı, güvenilir ve hızlı bir şekilde Black Friday döneminde pırlanta takı satın almak istiyorsanız Koçak online mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Black Friday Döneminde Kargo Gönderimi Hakkında

Black Friday döneminde Koçak online mağazasından satın alan tüm ürünler tıpkı yılın diğer günlerinde olduğu gibi en hızlı şekilde sahiplerine ulaştırılmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerimiz için teslimat operasyonlarının en yoğun olduğu dönemde de herhangi bir aksaklık yaşamadan siparişleri teslim etmekteyiz.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı
E-Bültene Abone Ol
E-Bültene Abone Ol

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.

Fırsatları Kaçırma
Fırsatları Kaçırma

E-Bülten listemize abone olarak yeni ürünler, kampanya ve fırsatları takip edebilirsiniz.