Koçak Blog

14 Şubat Sevgililer Günü Hediye Önerileri


 

Sağlamlığıyla ve ışıltısıyla yüzyıllar boyunca yer yüzünde var olan elmaslar, sonsuz sevgiyi en güzel ifade edebilecek simgelerden biridir. Yıllar boyunca kendini özel hissetmek isteyen kadınların tercihi haline gelen pırlantalar, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde seçilecek hediyeler arasında en iyi seçenek olacaktır. Bu yazımız, Sevgililer Günü’nde sevgilisi için alacağı hediyeye karar veremeyenler için güzel bir rehber olacaktır. 

Uyumsuz Küpe Setleri

Küpe setleri her zaman kurtarıcı konumdadırlar.  Sevginizi göstermek için tercih edeceğiniz bu muhteşem setler, özel ve günlük kullanım için de uygun olacaktır.

Kalp Kolye

Bu yıl da listelerimiz de kalp şeklinde tasarlanmış kolyeler yer alıyor. Özellikle günlük kullanımda sıkça tercih edilen kalp tasarımlı kolyeler, sevgilinizin gün içerisinde daima sizi yanında hissetmesini ve hatırlamasını sağlayacaktır. Güzel bir kart eşliğinde hediye edebileceğiniz bu hediye uzun yıllar boyunca unutulmayacaktır.

 

Yüzlerce Koçak pırlanta kolye çeşitlerinin yanı altın kalp figürlü kolye tasarımları da güzel bir tercih olacaktır. Bunun yanında sarı altın ve beyaz altının bir arada kullanıldığı çift kalp figürlü kolyeyi de tercih edebilirsiniz.

Kolye Uçları

Sevgililer Günü’nde, sevgiliniz için tercih ettiğiniz altın kolyeyi Koçak’ın bol seçenekli birçok altın kolye ucu ile zenginleştirebilirsiniz.

Sonsuzluk Sembolü

Birbirini seven iki ruhun, sonsuza kadar kopmayacak bir bağ ile birbirine bağlanması aşkın en güzel halidir. Sevgililer Günü de evli ya da bekar fark etmeksizin birbirini seven iki ruhun en özel günlerinden biridir. 

Bu özel anı taçlandırmak isteyenler için sonsuzluk sembolü, en doğru tercih olacaktır. Altın ve platin üzerine dizilmiş elmaslarla tasarlanmış birbirinden güzel Koçak modellerine buradan göz atabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Kolyeler

Kolye, günlük yaşam içerisinde kullanımı daha uygun olan takılardandır. Bu da Sevgililer Günü’nde hediye seçimlerinizde kolyelere yönelmeniz için iyi bir sebep olacaktır. Her yaşa uygun yüzlerce model arasından dilediğiniz modeli sevgiliniz için seçebilirsiniz. Sevgilinizin ya da kendinizin baş harfinin yer aldığı altın bir kolye ile klasik ama etkili bir seçim yapmış olacaksınız.

Zarif Seçimler Yapın

Özel günler için seçilen hediyeler için genellikle daha göze batan, gösterişli modeller tercih edilir. Sevgililer Günü, bu özel günlerin yanında farklı bir yere sahiptir. Evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerden ziyade daha sade ve lüksten uzak olması her zaman daha etkili olacaktır. Seçilen kıyafetlerin ve restoranların yanında hediye seçimi da olabildiğince sade ve göz alıcı olmalıdır.
 

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı